5 (100%) 1 vote

Zimné kombinácie oblečenia, s ktorými zvládnete mrazivé dni ľavou zadnou

 

Chladné rána nás pomaly, ale isto pripravujú na chladné mrazivé zimné dni, kedy sa nám mráz bude doslova drať za nechty. Zima je krásne ročné obdobie, rovnako ako všetky ostatné. Keď vonku mrzne a je krásne slnečno, nemožno si priať lepšie počasie.

Aké zimné kombinácie oblečenia ale cez mrazivé zimné dni najviac vynosíte?

Zimné kombinácie oblečenia

Zimné bundy a kabáty, roláky z jemnej pleteniny a džínsy

 

V chladnom zimnom období budú vašimi vernými spoločníkmi práve teplé zimné bundy a kabáty. Elegantné dámske zimné bundy a kabáty môžete kombinovať s pohodlnými a zároveň ľahko kombinovateľnými džínsami. K bunde a k džínsom odporúčame obliekať roláky z jemnej pleteniny, ktoré zahrejú a zároveň vás nerozširujú ako hrubé pletené svetre.

Rolákové šaty a pančuchy

Elegantný a zároveň veľmi pohodlný outfit. Môžete ho nosiť do práce, na stretnutie s kamarátkami, ale je vhodný aj na rande. Doplniť ho môžete o štýlové čižmy nad kolená, ktoré dodajú tomuto outfitu viac zvodnosti. Ako šperky si vyberajte výrazné náhrdelníky, ktoré krásne doplnia štýlové pleteninové rolákové šaty.

Na rolákové šaty odporúčame dávať vlnené dámske kabáty na gombíky a odporúčame ich skombinovať s elegantnými teplými šálmi.

Zimné kombinácie oblečenia 

XXL svetre a teplé legíny

 

Mäkučký a pohodlný outfit na bežný deň. Svetre patria k neodmysliteľnej súčasti zimných šatníkov a určite by ste sa im nemali vyhýbať.

Ak ste štíhlejšia, pokojne si môžete dovoliť aj XXL svetre a k nim doladiť teplé legíny. Legíny sú veľmi obľúbeným kúskom, či už u plnoštíhlych žien, či u chudých.

K tomuto outfitu môžete obúvať buď chelsea čižmy, alebo kvalitné kožené workery.

V zimných mesiacoch tiež využijete aj pletené kardigány, ktoré musia kopírovať vaše krivky, aby sa zmestili pod hrubé zimné bundy. Pod kardigány stačí obliecť bavlnené tričko s trojštvrťovými alebo dlhými rukávmi.