5 (100%) 1 vote

Vyberte si novú tieniacu techniku do rodinných domov

 

Slnečných lúčov bude v nasledujúcich mesiacoch pomenej. V porovnaní s letným obdobím, kedy by sme boli najradšej schovaní niekde v pivnici, to bude úplne niečo iné. Tieniaca technika však nie je potrebná len kvôli ochrane pred slnečnými lúčmi. Má nás chrániť pred zvedavými pohľadmi z ulice a má nám tieniť, keď sa na uliciach rozsvietia pouličné lampy.

Ak váš rodinný dom nutne potrebuje výmenu tieniacej techniky, vyberte si niektorú z tejto tieniacej techniky.

tieniacu techniku do rodinných domov

Plissé rolety

 

Štýlové skladacie žalúzie, ktoré možno poznáte pod názvom plissé rolety. Ich najväčšou výhodou je to, že môžete si nimi zatieniť len tú časť okien, cez ktorú vám preniká slnko do interiéru. Umožňuje vám to skladací mechanizmus, ktorý robí z štýlových plissé roliet obľúbenú tieniacu techniku vyhľadávanú práve do rodinných domov. Keďže vo viacerých domácnostiach nájdeme veľké sklenené plochy, budú tieto plissé rolety najvhodnejšou tieniacou technikou.

Ich nespornými výhodami je jednoduchá montáž a to, že sú šité na mieru. Nech už máte akékoľvek veľké sklenené plochy, plissé rolety na mieru vám vynahradia starú tieniacu techniku, ktorá nespĺňala moderné štandardy.

tieniacu techniku do rodinných domov

Rolety pre strešné okná

 

Napriek tomu, že pribúdajú najmä bungalovy, si mnohé rodiny stavajú poschodové domy a čoraz častejšie si oddychové miestnosti a pracovne zariaďujú v miestnostiach s krivými stropmi. Podkrovia majú svoje čaro, sú štýlové a poskytujú dokonale súkromie od hlučnejších častí rodinných domov. Aby sme si však mohli vychutnávať pohodlie v týchto častiach domácnosti, nesmieme zabúdať, že práve v horúcich letných dňoch bývajú tieto priestory vystavované slnečným lúčom. Práve preto je potrebné kupovať rolety pre strešné okná. Je dôležité si ale vybrať, či chcete rolety na strešné okná z priesvitných látok, alebo zo zatemňujúcich látok. Rolety je však potrebné prispôsobiť konkrétnym značkám okien. Nové rolety na strešné okná by ale mali mať pevnú hliníkovú konštrukciu, ktorá zaručí stabilitu.