Rate this post

Najlepšie parfumy – ženy sú neraz veľmi náročné. Na oblečenie, na šaty či topánky. Veľa žien si doslova potrpí na to, aby krásne voňali. Tak ako sa ženám páči keď muž krásne a zvodne vonia, tak aj ženy chcú voňať a páčiť sa mužskej časti populácie. Výber správnej vône a parfumu hoci sa na prvý pohľad môže zdať, je veľmi náročným a zložitým nákupom.

najlepšie parfumy

Parfumy pre mužov aj ženy

Najlepšie parfumy – každý z nás je iný a preto ťažko povedať „návod“ na výber tej správnej vône. Niekomu očarovala jedna a tá istá vôňa pred pár rokmi a používa ju doteraz. Sú však aj ľudia, ktorí neustále menia značky parfumov a vôní, pretože radi skúšajú niečo nové. Niekto obľubuje kvetinové a nežné vône, iní zas vône prenikavé a vášnivé. Vo svete vôní a parfumov si ale každý príde na svoje. Niekto na to príde skôr, iní neskôr a preto treba neustále skúšať, aká vôňa je tá „pravá“.

This is box title

button

Každý parfum je iný

Kým Vám Váš parfum vôňa očarujúco a lahodne, nemusí voňať iným. Nerobte si však z toho ťažkú hlavu. Dôležité je, aby ste sa dobre cítili predovšetkým Vy. V oblastí vôní a parfumov je dokonca možné zladiť vôňu s oblečením. Napríklad k bielemu oblečeniu sa hodí citrusová vôňa a pod.

Po nanesení parfumu ho už po chvíli necítite?

Nelámte si nad tým hlavu. Aj keď Vám sa môže zdať, že vôňu už necítite, ostatní ju cítia stále. Netreba to preto s parfumovaním sa preháňať. Kde sa najviac vôňa rozšíri a rozplynie do okolia? Ak si parfum nastriekate na teplé miesta na pokožke.

This is box title

button

Vhodné je zápästie, lakťová jamka a na miesta za uši. Miesta za ušami majú aj ďalšiu výhodu – pri zvítaní sa s niekým mu budete pekne voňať. Tu prichádzame však k rozdielu medzi parfumom a toaletnou vodou – toaletná voda by sa nemala nanášať na telo, výlučne len na časti oblečenia.

najlepšie parfumy

Najlepšie parfumy – výber parfumu nie je preto ľahký a niekomu sa môže zdať, že je to trošku drahšia investícia. Do kvalitnej vône sa ale rozhodne oplatí investovať. Účinky parfumu pocítite čo nevidieť. Veľakrát však nájdete aj telové krémy vo vôni Vášho parfumu, odporúčame ich používať, pre zvýraznenie konkrétnej vône.