Rate this post

Aj Vám sa občas stáva, že nemáte čas, nič nestíhate a potom sa pozriete o zrkadla a vidíte, že ste skutočne zanedbali starostlivosť o seba, o pleť a Vašu pokožku? A potom sú také ženy, ktoré sa len sťažujú, že pokožka nie je dostatočne svieža, pružná a pekná, no nič s tým nerobia. O pleť aj pokožku je potrebné sa starať poctivo. Na trhu je množstvo hydratačných a telovým krémov. Stačí si len vybrať.

Prečo je dôležitá hydratácia pokožky tela?

hydratačný krém

Hydratovať telo je potrebné zvonku aj zvnútra. Ako na to? Jednoducho. Hydratácia tela zvnútra prebieha vtedy ak pijete dostatočne veľa vody a tekutín. Najmä v letných mesiacoch to netreba zanedbávať, pretože hrozí prehriatie organizmu či úpal. Hydratácia tela zvonku je pravidelný používaním telových krémov. Predsa len, určite si chcete zachovať svoju krásku pokožku a pleť čo najdlhšie mladou, krásnou a vitálnou.

Tip redakcie

Názov produktu Vlastnosti Predajca Obchod
DOLIVA HYDRATAČNÝ KRÉM
  • Hydratačný krém s olivovým olejom, panthenolom, vitamínmi a ureou
  • Poskytuje pleti 24-hodinovú hydratáciu
drmax button
Hydratačný krém na tvár s 24 hodinovým účinkom
  • Pre normálnu a suchú pleť
  • Má hydratačné, upokojujúce a antioxidačné vlastnosti
logo prezdravie button

BIODERMA Hydrabio Créme výživný hydratačný krém

  • Intenzívne a dlhodobo hydratuje
  • Vyhladzuje pleť
  • Prináša intenzívne rozjasnenie
logo triveze button

Telové krémy na starostlivosť o pokožku

Vyššie sme si vysvetlili, prečo je dôležité pokožku pravidelne hydratovať. Telo si jednoducho vyžaduje byť hydratované a Vy si tým čo najdlhšie udržíte mladistvý vzhľad. Kedy však je nutné čo najviac pokožku a pleť hydratovať? Po celý rok – nie len v lete alebo v zime. Vplyvom každého ročného obdobia naša pleť a pokožka dostáva zabrať. V lete – na dovolenke v mori prichádzate do styku so soľou, na kúpaliskách s chlórom, a predovšetkým slnko, ktoré samo o sebe pleť vysušuje. V zime  – vietor, sneh, mráz. Okrem toho, ak navštevujete priestory, kde sa fajčí alebo fajčíte Vy sami, dajte si záležať na pravidelnej hydratácii tela.

hydratačný krém

Telové krémy používajte predovšetkým večer

Telové krémy účinkujú totiž najviac počas noci. Preto je vhodné, aby ste si pred spánkom natreli pokožku, ľahli do postele a krémom nechali robiť si svoju prácu v noci. Okrem toho, poctivou hydratáciou predchádzate vzniku vrások. Aby ste už v 25-tke nemuseli kupovať drahé krémy proti vráskam, stavte na kvalitnú hydratáciu, ktorá je overená.