Rate this post

Pripravte svoju domácnosť na príchod Vianoc

 

Vo výkladoch kvetinárstiev už vidieť vianočnú výzdobu a pripomína nám to aj pokročilý dátum v kalendári. O pár dní tu máme Advent, čo je predzvesť príchodu tých najkrajších sviatkov v roku.

Ak sa plánujete chystať na tieto sviatky už teraz, poradíme vám, ako pripraviť svoju domácnosť na príchod Vianoc.

Pripravte svoju domácnosť na príchod Vianoc

Vianočné stromčeky

 

Ak máte na povale, či v špajze zložený vianočný stromček, skontrolujte si, v akom stave je. Predajne so živými stromčekmi ešte nespustili predaj, avšak predajne, kde sa predávajú nové umelé vianočné stromčeky už teraz ponúkajú dostatočný výber kvalitných umelých vianočných stromčekov. Ak potrebujete nový vianočný stromček, kúpte si nový.

Tento rok budú veľmi obľúbené umelé vianočné stromčeky s prírodnými borovicovými kmeňmi so stabilnými podstavcami zdobenými jutami a vianočné stromčeky, ktorých konce vetvičiek imitujú zasneženie.

 

Dekoračné vankúše a deky s vianočnými motívmi

 

Na príchod Vianoc pripravte najmä obývačku. Klasické dekoračné vankúše, ktoré tam máte, nahraďte dekoračnými vankúšmi s vianočnými motívmi – s nápisom Merry Christmas, sobíkmi, Mikulášom, snehovými vločkami, či vianočným stromčekom.

Nemusíte však kupovať dekoračné vankúše, ale stačí vám kúpiť len obliečky na dekoračné vankúše.

K týmto dekoračným vankúšom odporúčame zladiť aj fleecové deky. Mäkučké deky sú príjemným spoločníkom na chladný zimný večer a tie s vianočnými motívmi ešte navodia atmosféru Vianoc.

Pripravte svoju domácnosť na príchod Vianoc

Svietniky a drevené vianočné dekorácie

 

Chcete si pripomenúť Vianoce? Umiestnite do obývačky, spálne a kuchyne pekné vianočné svietniky. Dokážete si ich vyrobiť aj úplne sami, a to s pomocou video návodov.

Skrášlia priestor a navodia atmosféru Vianoc.

Odporúčame ešte rozmiestnenie drevených vianočných dekorácií, napríklad drevených svietiacich hviezd.