Rate this post

Nálada v jesennom počasí. Ako si ju zlepšiť?

Patríte aj vy k ľudom ktorý sú meteosenzitívny? Má počasie veľký vplyv na Vašu koncentráciu, náladu a mení tak Vaše všedné dni? Majte sa na pozore. Dni budú čoraz kratšie a Slniečko Vás už nebude zohrievať tak, ako počas leta.

Nemusíte sa však báť máme pre Vás zopár typov ako si zlepšiť náladu jednoduchými trikmi.

 

Studená sprcha

Začať nový deň studenom sprchou nie je príjemná predstava vieme. Avšak ľadová voda má blahodárne účinky a naštartuje Váš organizmus i metabolizmus na plné obrátky hneď z rána. Celý deň budete potom svieži a v dobrej nálade. S otužovaním začínajte postupne. Postupne znižujte teplotu vody a predlžujte Váš pobyt v sprche. Potrebuje si vytvoriť každodennú rutinu kedy pre Vás chlad nebude nepriateľ ale spojenec. Zlepšíte si tiež imunitu pred zimou a chrípkovým obdobím.

Nálada v jesennom počasí. Ako si ju zlepšiť?

Čas s partnerom

Trávte viac času so svojím partnerom. Hladkanie a dotyky zlepšia aj ten najhorší deň.  Nabudia Vás aj bozky a intímnosti. Nechajte sa viesť svojimi pudmi a doprajte si pravidelné milovanie s partnerom. Pre tieto časté aktivity môže prichádzať k problémom s predčasnou ejakuláciou hlavne u pánov. Odporúčame im preto zaobstarať si napríklad Zerex Ultragold pre sexuálnu vitalitu a sviežosť. Každý pán sa rád pozerá do spokojných ženských očí, a ako sa raví spokojná žena = spokojný muž.

Nálada v jesennom počasí. Ako si ju zlepšiť?

Káva

Nepoznám človeka, ktorý by nezačínal svoj deň rannou šálkou dobrej kávy. Tento zázrak prírody skvelo nabudí aj v tom najhoršom počasí a Vy budete mať dostatok energie na celý deň