5 (100%) 1 vote

Ktoré pánske oblečenie a doplnok nesmie chýbať v šatníku moderného muža?

Nakupovanie oblečenia a doplnkov patrí medzi obľúbené činnosti väčšiny žien, ale v našej spoločnosti sa nájdu aj páni, ktorí majú radi nakupovanie. Potrpia si na kvalitu a neváhajú svoj šatník dopĺňať o nové moderné kúsky oblečenia. Viete ale, ktoré pánske oblečenie a doplnok nesmú chýbať v šatníku moderného muža?

Pánske tričká

Pánskych tričiek nikdy nie je dosť a preto by si muži mali kupovať pravidelne pánske tričká v skvelých cenách, ktoré sú pohodlné, z kvalitného materiálu a majú dobrý strih, ktorý sedí ich postave. Odporúčajú sa predovšetkým pánske tričká s krátkym a dlhým rukávom zo 100% bavlny. V šatníkoch by nemali chýbať jednoduché pánske tričká v čiernej, bielej, či sivej farbe, ale aj farebné vzorované pánske tričká. Na turistiku sa odporúčajú funkčné športové tričká, ideálne z Merino vlny, ktorá saje pot a poskytuje maximálne pohodlie.

Uprednostňujte predovšetkým bavlnu alebo bavlnu s prímesou iných materiálov. Budete mať istotu, že tričko vám vydrží dlho a nezmení ani farbu, ani tvar.

Ak si chcete kúpiť nové pánske tričká s krátkym rukávom, odporúčame jednofarebné, alebo s minimom vzorov. Môžete si ich obliecť k elegantným nohaviciam, ale aj k pohodlným džínsom.

Ktoré pánske oblečenie a doplnok nesmie chýbať v šatníku moderného muža?

Pánske opasky

Medzi pánske doplnky, ktorých nikdy nie je dosť a nemali by chýbať v pánskom šatníku, radíme hlavne pánske opasky. Odporúčame kúpiť nové pánske opasky do džínsov aj obleku. Uprednostnite čierne a hnedé kožené pánske opasky s pevnou prackou. Môžete ich kombinovať ku ktorejkoľvek farbe a hlavne sú nadčasové, čiže sa nemusíte báť, že už o rok nebudú v móde a nebudete ich môcť nosiť. Keď si vyberiete moderný opasok z kvalitnej kože, máte v šatníku nového spoločníka na dlhé roky.

Pri výbere opaskov ale zohľadňujte príležitosť, na akú budete pánske opasky nosiť. Uprednostnite známe značky opaskov, o ktorých viete, že sú kvalitné a vydržia dlhé roky aj pri pravidelnom používaní.

Zdroj obrázka:

 

Autor:  Still AB / Shutterstock.com