Rate this post

Počuli ste už o kokosovom oleji? Ak patríte medzi ľudí, ktorý tento zázrak ešte nepoznajú, čoskoro to zmeníte. Kokosový olej je vhodný na varenie, super na pleť, vlasy, podporuje dokonca aj imunitu.

Kokosový olej ako skvelý pomocník na zlepšenie pleti

Ak ste z tých, ktorých neustále trápi popraskaná pokožka, ktorá je suchá alebo ak Vás trápi akné, je na čase vyskúšať práve kokosový olej. Nevyužíva sa len na pleť, ale aj na celú pokožku na tele.

kokosový olej

Ako ho používať? Jednoducho – nenatriete sa telovým mliekom/krémom, ale kokosovým olejom. Nemusíte sa však báť, že pokožka ostane mastná. Kokosový olej sa  totiž rýchlo vstrebáva a po jeho použití ostáva pokožka hladká a jemná na dotyk. Okrem toho ho ľudia často využívajú v boji proti akné a využívajú ho často aj tehotné a dojčiace ženy na hojenie strií. 

Tip redakcie

Názov produktu Vlastnosti Predajca Obchod
Saloos Bio kokosový olej
  • Ideálny na citlivú a suchú pokožku, ktorú chráni a zvláčňuje
  • Chráni pleť a pery pred mrazom, naopak v lete regeneruje pokožku po opaľovaní
  • Využiť ho možno aj ako výživnú masku na na vlasy a balzam po holení a depilácii
drmax button
BIO Kokosový olej Premium
  • Balenie 1000 + 1000 ml
  • Blahodarné a všestranné pôsobenie na organizmus
logo prezdravie button

ADVANCE Kokosový olej BIO

  • Balenie 1 x 1000 ml
  • Panenský kokosový olej prémiovej BIO kvality
logo triveze button

Kokosový olej – nenahraditeľnou surovinou v kuchyni

Športovci a ľudia, ktorí preferujú a dávajú si záležať na zdravom životnom štýle, kokosový olej už dávno poznajú. Jeho super výhodou je to, že je tepelne stály. To znamená, že ho môžete používať v teplej aj studenej kuchyni, bez toho, aby ste sa museli báť, že sa z neho budú uvoľňovať karcinogénne látky. Obsahuje vľa ďalších telu prospešných látok a je to tzv. zdravý tuk. Telo ho ľahko trávi.

Kokosový olej – pomocník v chudnutí

kokosový olej

Tým, že ho užívajú ľudia, ktorí si dávajú záležať na svojej postave, pomáha v chudnutí. Je extra panenský, čo je skutočnou výhodou. Telo dokáže naštartovať a podporovať tak chudnutie.  Nemali by ste viac váhať, či si ho kúpiť alebo nie. Ak ho vyskúšate raz, zostanete pri ňom. Dokážete ním nahradiť všetky oleje, ktoré ste doteraz v domácnosti používali. Jeho plusom je aj to, že telo ho dokáže rýchlo stráviť a dokážete ho vymeniť aj za maslo či iné ďalšie tuky.  V spojení s tabletkami na chudnutie a cvičením, pôjdu kilá hravo dole! Je vhodný teda aj pre ľudí, ktorý trpia intoleranciou na laktózu.

Vyskúšali ste už niekedy alebo používate v domácnosti kokosový olej? O jeho účinkoch nám dajte vedieť v komentári!