5 (100%) 1 vote

Ako si moderne zariadiť kanceláriu?

V kancelárskych priestoroch pracujeme, no zároveň sa stretávame aj so svojimi klientmi. Pochopiteľne, že chceme záujemcov o služby a tovar zaujať a práve preto by sme nemali odfláknuť zariaďovanie kancelárskych priestorov.

Ako si ale moderne zariadiť kanceláriu?

Ako si moderne zariadiť kanceláriu?

Začnite výberom kancelárskych stoličiek

 

Kancelárske stoly a stoličky sú základným vybavením kancelárskych priestorov, preto sa na začiatku sústreďujte predovšetkým na ne. V moderne zariadených kanceláriách nesmú chýbať farebne zladené kancelárske stoly a kancelárske stoličky ergonomického charakteru, ktoré chránia zdravie chrbtice a hlavne nezapríčiňujú zníženie produktivity. Čudovali by ste sa, ale práve nekvalitné sedenie dokáže spôsobiť rapídny pokles produktivity zamestnancov.

Kancelárske stoličky by mali mať kvalitné sedenie (tvarovaná sedacia časť, ktorá odľahčuje chrbticu), opierky hlavy a rúk a sedacia časť by mala byť z takého poťahového materiálu, ktorý je oteruvzdorný.

Rokovacie stoličky

 

Súčasťou priestorov by mala byť aj rokovacia miestnosť, kde budete mať dataprojektor, rokovacie stoličky a tabule na zapisovanie poznámok. Odporúčame vám nechať rokovacie miestnosti presvetlené sklenenými stenami a sklenenými dverami.

Jedná sa o reprezentatívnu súčasť kancelárskych priestorov, preto by mali byť viditeľné.

Ako si moderne zariadiť kanceláriu?

Kuchynka a priestor pre návštevy

 

Moderne vybavené kancelárske priestory by mali mať okrem kvalitných kancelárskych stolov a stoličiek aj vlastnú kuchynku s rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Nezabúdajte vytvoriť aj priestor pre návštevy. Umiestnite do kancelárie pohovku a konferenčný stolík.

Zamestnanci ocenia aj zamestnanecký kútik, kde budú mať konferenčný stolík, sedacie vaky, poprípade leňošky, kde si na chvíľu oddýchnu, vypijú chutnú kávu a načerpajú energiu.