5 (100%) 1 vote

Aké šperky si dávať k typickým dámskym letným outfitom?

 

Aj keď počasie v júni moc nepripomínalo leto, vyzerá to tak, že v júli si užijeme typické letné počasie. Ak vyťahujete zo skríň jednotlivé oblečenie a vytvárate z nich dámske letné outfity, určite uvažujete, aké šperky sa vám ku konkrétnym outfitom hodia.

Aké šperky si dávať k typickým dámskym letným outfitom?

 

Dlhé letné šaty a náramky

 

Dlhé letné šaty zakryjú nedostatky, predĺžia postavu a sú maximálne pohodlné aj počas tropických dní. Prirodzene nemáme chuť v lete nosiť veľké množstvo šperkov a uprednostňujeme skôr niečo decentné a zároveň niečo, čo podčiarkne celý outfit.

K dlhý letným šatám vám odporúčame štýlové náramky. Odporúčame oceľové, strieborné, Swarovski náramky, ale aj perlové, či diamantové náramky.

Jednoduché jemné náramky podčiarknu váš pohodlný letný outfit a dokonale ho doplnia. Decentné, ale veľmi kvalitné náramky môžete nosiť aj v horúcich letných dňoch a nebudú vám vadiť.

Kvetované šaty a brošňa

 

Ak dlhé letné šaty striedate s kvetovanými krátkymi šatami, ktoré majú ideálne áčkovú sukňu, odporúčame vám ku kvietkom ladiť brošne. Ozdobné brošne zvýraznia pekný kvetovaný outfit, sú výrazné a zároveň plnohodnotne nahradia prívesky, ktoré mnohé ženy v lete nerady nosia práve kvôli teplu.

Ak si zladíte brošňu so šatami, na hlavu dáte slamený klobúk a do ruky slamenú kabelku, máte perfektný outfit na prechádzku po meste, na rande vo dvojici, ale aj do kina, či divadla.

Kraťasy s viazaním, topy/ tielká a minimalistické náušnice

 

Ak nie ste moc šatový typ a uprednostňujete skôr kraťasy a topy/ tielká, odporúčame vám zladiť si farebne neutrálne kraťasy s farebnými topmi, či tielkami.

Kraťasy uprednostňujte skôr z jemných tenkých materiálov, ideálne zo 100% bavlny, ľanu, lyocellu, či z chladivého modalu. Voľné, vzdušné – aj také by mali byť topy a tielká.

K tomuto outfitu vám stačia jemné minimalistické náušnice.

 

Zdroj obrázka:

Autor:  Alena Ozerova / Shutterstock.com